Dragi učenci,

poletne počitnice se poslavljajo in deževni poletni dnevi napovedujejo začetek novega šolskega leta. Nova ne bo le učna snov, novi bodo tudi nekateri učitelji, pred vami so nova doživetja in nova prijateljstva.

Letošnje šolsko leto se prične v petek, 1. septembra 2023, ob 7.30, ko se zberemo na šolskem igrišču in bodo k vam pristopili vaši razredniki.

Prvi dve uri boste preživeli s svojimi razredniki v matičnih učilnicah, nato pa bo sledil pouk. S sabo prinesete gradivo in šolske potrebščine po urniku, ki je objavljen na šolski spletni strani pod Urniki in nadomeščanja. Stalni urnik posameznih oddelkov pa si lahko ogledate na spletni strani pod zavihkom Urniki.

Poskrbljeno bo za prehrano, varstvo vozačev in podaljšano bivanje. Starši ste oddali prijavo na prehrano že v juniju, zato bodite pazljivi glede pravočasne morebitne odjave obrokov. Avtobusi bodo vozili po ustaljenem voznem redu.

Uspešen začetek šolskega leta vam želim!

Janja Habe, ravnateljica