Dragi učenci,

hladna jutra nas opozarjajo, da se poletni dnevi počasi iztekajo, prvi šolski dan pa se hitro približuje. Verjamem, da ste se uspeli v dobrih dveh mesecih počitniških dni dobro odpočiti in ste pripravljeni na nove izzive.

Zaposleni vas pričakujemo v četrtek, 1. septembra 2022, ob 7.30 na šolskem igrišču.

Prvi dve uri boste preživeli s svojim razrednikom, nato pa bo sledil pouk. S sabo prinesete gradivo in šolske potrebščine po urniku, ki je objavljen na šolski spletni strani pod Urniki in nadomeščanja.

Stalni urnik posameznih oddelkov pa si lahko ogledate na spletni strani pod zavihkom Urniki.

Poskrbljeno bo za prehrano, varstvo vozačev in podaljšano bivanje. Starši ste oddali prijavo na prehrano že v juniju, zato bodite pazljivi glede pravočasne morebitne odjave obrokov.

Avtobusi bodo vozili po ustaljenem voznem redu.

Šolsko leto pričenjamo brez obvezne uporabe zaščitnih mask, zato starše prosimo, da tako prvi dan kot vse ostale dni v letu v šolo vstopajo le zdravi učenci.

Uspešen začetek šolskega leta vam želim!

Janja Habe, ravnateljica