Navodila za vpis v spletne učilnice

Za vpis v spletne učilnice OŠ Spodnja Idrija uporabljamo AAI prijavo, zato potrebujete vstopne osebne podatke, ki jih dobite pri svojem učitelju.

VPIS V SPLETNE UČILNICE OŠ Spodnja Idrija

• Na šolski spletni strani izberite v meniju desno zgoraj povezavo Spletne učilnice.
  • Prijavite se s klikom na Prijava (zgoraj v desnem delu)
  • Ob prvi prijavi kot ponudnika izberite Osnovna šola Spodnja Idrija in potrdite polje shrani kot privzeto.
  • V polje NetID vpišite svoje polno uporabniško ime (ime.priimek@os-spidrija.si).
  • V polje Geslo vpišite geslo.
  • Potrdite, da se strinjate s tem, da Arnes zbira in hrani podatke.
  • Za prvi vstop v nekatere posamezne predmete potrebujete še KLJUČ, ki vam ga bo posredoval učitelj predmeta.

Podrobnejša navodila so na povezavi https://www.arnes.si/pomoc-uporabnikom/aai/prijava-z-uporabo-aai-racuna/.

Ko vam AAI prijava deluje, lahko geslo spremenite/ponastavite v svojem profilu znotraj Sio.Mdm sistema.
Na istem mestu lahko tudi vidite vse vaše osebne podatke, ki jih sistem Sio.Mdm hrani.
Elektronski naslov z domeno ime.priimek@os-spidrija.si je bil vpisan samo za potrebe kreiranja uporabniškega profila in ne deluje.

V primeru težav pošljite e-pošto na naslov podpora@os-spidrija.si ali na prejšnji naslov racunalnicar@os-spidrija.si.